O MARCE

A co, jeśli masz szansę, wziął los w swoje ręce? I to rozpoczynając od posiadania właściwych artykułów piśmienniczych, które są na wyciągnięcie ręki?

Pilot Pen Polska FriXion produkty na stole

Przybory do pisania PILOT są zaprojektowane tak, aby towarzyszyć Ci w decydujących momentach życia, i to dosłownie od pierwszego dnia.

Niezależnie od tego, czy piszesz listy, podpisujesz dokumenty, czy robisz notatki — pismo odręczne jest Twoją wizytówką.

Dlatego porządne pióro wieczne, długopis żelowy albo olejowy, marker czy cienkopis to niezbędne przedmioty w codziennym życiu. I nawet w epoce cyfrowej ciężko wyobrazić sobie uczniastudenta czy nauczyciela bez długopisu! W końcu notowanie to coś więcej niż zwykły ślad atramentu na kartce…  Artykuły piśmiennicze PILOT nadają światu barwa oraz umożliwiają na zaangażowanie się w formowanie autorskiej historii. Produkty PILOT FRIXION dają możność wyrażenia siebie, własnych myśli, emocji, pragnień oraz poglądów. Krótko mówiąc, dzięki nim masz okazję na podkreślenie swojej osobowość. Napisz swój świata z marką Pilot już dziś! Dlaczego warto? Jako pionier i lider z zamiłowaniem do jakości, innowacji i zrównoważonego rozwoju, Pilot od ponad 100 lat świadczy najwyższej randze długopisy, markery i produkty wymazywalne, aby maksymalnie wykorzystać charakter pisma ręcznego i zrealizować najważniejsze cele.
Ponadto stawiając na ciągły rozwój i niezwykłą precyzyjność pod względem wykonania produktów,
marka postanowiła iść o krok dalej i przyczynić się bezpośrednio do propagowania świata ekologicznego.
Ochrona środowiska jest jednym z najważniejszych wyzwań i od dawna przyświeca filozofii marki.
Zadając sobie pytanie, co można zrobić, aby poprawić los  Ziemi?  Powstała ekologiczna seria produktów!
Napiszmy wspólnie nowy rozdział dla naszej Matki Ziemi wraz z sklep.pilotpen.pl!