O MARCE

Pilot – niezwykłe produkty do pisania…

Marka Pilot to gama produktów do pisania, podkreślania, zakreślania. Potrzebujesz unikatowych piór, czy długopisów z wymazywalnym tuszem? Wybierz serię Frixion!

Jedną z cech, które cenimy najbardziej, jest kreatywność. To ona pozwala otworzyć się na rzeczy niedosłowne i nieoczywiste, poszerzać horyzonty i wyrażać siebie na wiele sposobów.

Nasze produkty bardzo nam to ułatwiają… Czy wiecie, że produkty PILOT mają różne, często nieoczywiste zastosowania? Używając ich w kreatywny sposób można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki! Bo w końcu kto powiedział, że długopis ma służyć tylko do zapisywania? 😉 Przekonajcie się sami!

Od ponad 100 lat, Pilot jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w świecie produktów piśmiennych.

Słuchając naszych klientów i prowadząc badania jesteśmy w stanie kreować nowe standardy, które uwielbiają ludzie na całym świecie.

Dziś zobowiązujemy się do spełnienia głównych wyzwań nowego tysiąclecia takich jak ochrona środowiska, innowacja i ciągła poprawa jakości i komfortu naszych produktów.

Europejska fabryka Pilot została założona w 1996 roku w Haute-Savoie, w pobliżu Annecy, w samym sercu europejskiego rynku. Obecnie w tym miejscu znajduje się europejska siedziba firmy.